ITM WARSAW

Patronat Honorowy


Patroni/PartnerzyHotele partnerskie
Oficjalny PrzewoźnikRejestracja ITM Warsaw

Szanowni Państwo,

Uprzejmie prosimy o zarejestrowanie się na targi ITM Warsaw i towarzyszące im ITM Business Tourism. Rejestracja obowiązuje gości biznesowych targów oraz dziennikarzy. Umożliwia ona również aplikowanie do wzięcia udziału w programie Hosted Buyer przeznaczonym dla osób zajmujących się zakupem produktów i usług turystyki biznesowej.

Zarejestrowani uczestnicy otrzymują:

  • specjalny identyfikator upoważaniający do bezpłatnego wstępu na targi podczas trzech dni ich trwania,
  • bezpłatny wstęp na seminaria i debaty organizowane w czasie targów,
  • katalog targowy i pakiet innych cennych publikacji.

Wystawcy uprzejmie proszeni są o nierejestrowanie się. Zostali już zarejestrowani przez organizatorów i ich identyfikatory będą na nich czekać w recepcji ITM Warsaw w Centrum Expo XXI w Warszawie.

Zarejestruj się na ITM Warsaw 2013
oraz towarzyszące im ITM Business Tourism 2013:


Rejestracja dla zwiedzjących indywidualnych/konsumentów zainteresowanych ofertą wysatwców ITM Warsaw.Rejestracja dla specjalistów z branży turystycznej , np. przedstawicieli biur podróży, tour operatorów, biur promocji regionów i krajów, hoteli, obiektów noclegowych i SPA, obiektów i sal konferencyjnych, firm transportowych oraz osób oferujących produkty i usługi dla branży turystycznej , np. przedstawicieli firm ubezpieczeniowych, PR, HR czy IT.Rejestracja dla specjalistów z branży turystyki biznesowej , zarówno organizatorów wyjazdów grupowych, podróży biznesowych, konferencji, szkoleń, programów incentive i eventów firmowych, agencji incentive, DMC, PCO oraz osób odpowiedzialnych za zakup produktów i usług turystyki biznesowej w swoich firmach i instytucjach.Rejestracja dla dziennikarzy posiadających aktualną legitymację prasową.
Przedstawicieli działów reklamy i marketingu prosimy o rejestrowanie się jako business visitor.
Media

Fairex Sp. z o.o.
ul. Madalińskiego 20/1a
02-513 Warszawa
Telefon +48 22 848 00 91
Fax +48 22 646 50 72
E-mail: itm@fairex.pl
Zobacz nas także na:
Facebook Youtube
Zapisz się
do newslettera
Newsletter

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2010-2013r. Realizacja SPC House of Media