ITM WARSAW

Patronat Honorowy


Patroni/PartnerzyProgram Hosted Buyers


ITM Warsaw to jedyne targi turystyczne w Polsce, które oferują kompleksowy program goszczenia kluczowych klientów (hosted buyers). Takie programy z powodzeniem działają na najważniejszych targach na świecie. Pozwalają one połączyć kupujących i sprzedających oferty turystyki biznesowej – branży, która na całym świecie, także w Polsce, intensywnie się rozwija.

Wbu ramach programu Hosted Buyers, kluczowe osoby odpowiadające w korporacjach, instytucjach i agencjach za zamawianie usług turystyki biznesowej (wyjazdów grupowych, podróży biznesowych, konferencji, eventów etc.), otrzymują od ITM Warsaw specjalne zaproszenia na targi z zapewnieniem bezpłatnego noclegu, przejazdu i innych udogodnień. Dla tych doborowych gości aranżowane są spotkania biznesowe z odpowiednimi partnerami, a także dodatkowe atrakcje i zwiedzanie miasta.

Dzięki programowi Hosted Buyers wystawcy targów ITM Warsaw jako jedyni w Polsce mają zagwarantowane spotkania z najważniejszymi potencjalnymi klientami. Dodatkowo, będą mogli oni spotkać się także z innymi gośćmi z branży (buyers), których organizatorzy zaproszą na targi.

Hosted buyers i inni kupujący usługi i produkty turystyki biznesowej będą mogli spotkać się na targach z ponad pięćdziesięcioma podmiotami oferującymi je: tour operatorami, biurami podróży, convention bureaux polskich miast, przedstawicielami regionów i krajów, centrami kongresowymi i wystawienniczymi, hotelami, obiektami noclegowymi i SPA, profesjonalnymi organizatorami kongresów, agencjami DMC, incentive i eventowymi, liniami lotniczymi, a także wszelkimi innymi dostawcami produktów i usług dla branży, np. dostawcami IT.
Szczegóły programu Hosted Buyer ITM 2012


Obowiązki Hosted Buyers

Hosted Buyer jest zobowiązany do uczestnictwa w co najmniej 12 wcześniej umówionych spotkaniach z wystawcami ITM Warsaw/ITM Business Tourism. Spotkania będzie można planować samodzielnie posługując się targowym, internetowym systemem umawiania spotkań.

Korzyści płynące z programu dla hosted buyers:

  • bezpłatny nocleg w 4 lub 5 gwiazdkowym hotelu,
  • bezpłatny transport do Warszawy i z powrotem,
  • bezpłatny transport pomiędzy lotniskiem/stacją, hotelem a Centrum Expo XXI,
  • bezpłatne wejście na targi i specjalny identyfikator,
  • wstęp do Centrum Biznesowego na targach, gdzie skorzystać będzie można bezpłatnie z internetu, sprzętu biurowego oraz bufetu serwującego napoje i przekąski,
  • zaproszenia na wieczorne imprezy towarzyszące,
  • ekskluzywne spotkania z najważniejszymi wystawcami i gośćmi targów,
  • katalog targowy i pakiet innych cennych publikacji,
  • inspirująca podróż studyjna dla poznania najnowszej oferty Warszawy.Kwalifikacja do programu

Do programu Hosted Buyer zakwalifikowane będą tylko wybrane przez organizatorów osoby podejmujące w swoich firmach lub organizacjach kluczowe decyzje dotyczące planowania i zamawiania usług turystycznych, przede wszystkim wyjazdów grupowych, podróży biznesowych, konferencji, szkoleń, programów incentive i eventów firmowych oraz, w przypadku agencji, osoby planujące je dla swoich klientów. Osoby te powinny odpowiadać za planowanie lub/i wydatki na turystykę biznesową.

Na targach ITM Business Tourism obowiązuje rejestracja gości biznesowych w ramach centralnej rejestracji ITM Warsaw. Rejestracja już wkrótce!

Osoby zakwalifikowane do programu zostaną o tym poinformowane i otrzymają kod dostępu do internetowego systemu umawiania spotkań z wystawcami oraz wszelkie informacje szczegółowe.

Osoby niezakwalifikowane będą zaproszone do udziału w targach jako goście z branży turystyki biznesowej (buyers), co zapewni bezpłatne wejście na targi, ale bez innych świadczeń.
Kontakt w sprawie programu Hosted Buyers:

Anna Łagodzińska
e-mail: a.lagodzinska@fairex.pl
tel: +48 22 848 00 91
fax:+48 22 646 50 72
kom: +48 795 197 575
MediaFairex Sp. z o.o.
ul. Madalińskiego 20/1a
02-513 Warszawa
Telefon +48 22 848 00 91
Fax +48 22 646 50 72
E-mail: itm@fairex.pl
Zobacz nas także na:
Facebook Youtube
Zapisz się
do newslettera
Newsletter
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2010-2013 r. Realizacja SPC House of Media