ITM WARSAW

Patronat Honorowy


Patroni/PartnerzyITM Business Tourism


ITM Business Tourism to wyjątkowe targi turystyki biznesowej, które odbywają się w ramach międzynarodowych targów turystycznych ITM Warsaw.

Zadebiutowały w dniach 27-29 stycznia 2012 roku w Centrum Wystawienniczym Expo XXI przy ul. Prądzyńskiego w Warszawie.

Informacje dla wystawców

ITM Business Tourism zajmują specjalną, wydzieloną część Expo XXI. Połączenie ITM Warsaw oraz ITM Business tourism w jednym miejscu i czasie pozwala wystawcom wykorzystać efekt synergii i zaprezentować całą swoją ofertę, dla wszystkich typów klientów. Jest to szczególnie atrakcyjne dla hoteli, regionów turystycznych czy biur podróży, które oferują usługi konsumentom indywidualnym i biznesowym.

Organizatorzy szczególny nacisk położyli na zaproszenie na targi osób odpowiedzialnych za zakup usług turystyki biznesowej. Przyjadą oni na targi zarówno z Polski, jak i z zagranicy.

ITM Warsaw to jedyne targi turystyczne w Polsce, które oferują kompleksowy program goszczenia kluczowych klientów (hosted buyers). Pozwala on połączyć kupujących i sprzedających oferty turystyki biznesowej. Dzięki niemu wystawcy targów ITM Warsaw jako jedyni w Polsce mają zagwarantowane spotkania z najważniejszymi potencjalnymi klientami.


Dla wystawców, ITM Business Tourism to szansa dotarcia do trzech grup:

  • osób odpowiedzialnych za zakup usług turystyki biznesowej ( buyers/hosted buyers ), zarówno z Polski, jak i z zagranicy,
  • gości biznesowych , takich jak biura podróży i touroperatorzy,
  • konsumentów z najbogatszego obszaru w Polsce, jaki stanowi aglomeracja warszawska.Informacje dla gości targów

ITM Business Tourism to platforma spotkań, wymiany kontaktów i doświadczeń branży turystyki biznesowej, zarówno polskiej, jak i zagranicznej.

Ekspozycje wystawców wzbogacone będą o liczne seminaria dla profesjonalnych organizatorów spotkań firmowych, eventów i szkoleń, a także o warsztaty i wizyty studyjne zagranicznych partnerów.

Program Hosted Buyers

ITM Warsaw to jedyne targi w Polsce, które oferują program goszczenia kluczowych klientów (hosted buyers) . Takie programy z powodzeniem działają na najważniejszych targach na świecie. Pozwalają one połączyć kupujących i sprzedających oferty turystyki biznesowej – branży, która na całym świecie, także w Polsce, intensywnie się rozwija.

W ramach programu Hosted Buyers, kluczowe osoby odpowiadające w korporacjach, instytucjach i agencjach za zamawianie usług turystyki biznesowej (wyjazdów grupowych, podróży biznesowych, konferencji, eventów etc.), otrzymują od ITM Warsaw specjalne zaproszenia na targi z zapewnieniem bezpłatnego noclegu, przejazdu i innych udogodnień. Dla tych doborowych gości aranżowane są spotkania biznesowe z odpowiednimi partnerami, a także dodatkowe atrakcje i zwiedzanie miasta.

Dzięki programowi Hosted Buyers wystawcy targów ITM Warsaw jako jedyni w Polsce mają zagwarantowane spotkania z najważniejszymi potencjalnymi klientami.

Hosted buyers będą mogli spotkać się na targach z ponad pięćdziesięcioma podmiotami oferującymi usługi i produkty turystyki biznesowej: tour operatorami, biurami podróży, convention bureaux polskich miast, przedstawicielami regionów i krajów, centrami kongresowymi i wystawienniczymi, hotelami, obiektami noclegowymi i SPA, profesjonalnymi organizatorami kongresów, agencjami DMC, incentive i eventowymi, liniami lotniczymi, a także wszelkimi innymi dostawcami produktów i usług dla branży, np. dostawcami IT.

Rejestracja on-line

Na targach ITM Business Tourism obowiązuje rejestracja gości biznesowych w ramach centralnej rejestracji ITM Warsaw. Rejestracja już wkrótce!

Specjaliści z branży turystyki biznesowej powinni rejestrować się jako buyers/hosted buyers. W ramach tej rejestracji można ubiegać się o nadanie statusu hosted buyer.

Każdy zarejestrowany gość taqrgów otrzyma specjalny identyfikator, który umożliwi mu nielimitowany wstęp na targi, możliwość uczestnictwa w seminariach zamkniętych oraz dostęp do zamkniętego centrum biznesowego Business Centre. Centrum biznesowe Business Center to miejsce, gdzie zarejestrowani goście targów mogą w komfortowych warunkach przeprowadzać rozmowy biznesowe i korzystać ze sprzętu biurowego, a także bufetu serwującego napoje i przekąski.
Historia powstania


itm business tourism ITM Business Tourism powstały w 2011 roku dzięki współpracy ITM Warsaw oraz targów turystyki biznesowej Meetings Poland Expo .

Spółka Fairex, reprezentowana przez p. Rolanda Sprunga oraz Meetings Poland, reprezentowana przez p. Sławomira Wróblewskiego, postanowiły współdziałać, aby stworzyć centralne targi turystyki biznesowej w Polsce.
MediaFairex Sp. z o.o.
ul. Madalińskiego 20/1a
02-513 Warszawa
Telefon +48 22 848 00 91
Fax +48 22 646 50 72
E-mail: itm@fairex.pl
Zobacz nas także na:
Facebook Youtube
Zapisz się
do newslettera
Newsletter
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2010-2013 r. Realizacja SPC House of Media