ITM WARSAW

Patronat Honorowy


Patroni/PartnerzyDla wystawców


Zapraszamy na III edycję Międzynarodowych Targów Turystycznych ITM Warsaw, które odbędą się w dniach 24-26 stycznia 2013 w Centrum EXPO XXI w Warszawie.

ITM Warsaw wraz z towarzyszącym ITM Business Tourism to unikatowa szansa dotarcia do trzech grup docelowych:
  • branżowych gości biznesowych , czyli Twoich potencjalnych partnerów w biznesie
  • konsumentów z najbogatszego obszaru w Polsce – aglomeracji warszawskiej - najatrakcyjniejszej grupy docelowej dla Twoich produktów.
  • osób odpowiedzialnych za zakup usług turystyki biznesowej z Polski i zagranicy, w tym grupy Hosted Buyers - specjalnie zaproszonych na naszą imprezę.


Roland Sprung , organizator targów ITM Warsaw:

Postanowiliśmy stworzyć nowe międzynarodowe targi turystyczne w Warszawie, aby odpowiedzieć na potrzebę branży posiadania centralnych targów turystycznych z prawdziwego zdarzenia .

W Polsce co roku odbywa się mnóstwo regionalnych imprez turystycznych, brakuje natomiast jednej, centralnej imprezy ogólnokrajowej. Istniejące targi odbywają się w terminie dla większości wystawców źle dobranym – na jesień, podczas gdy wszystkie ważne targi turystyczne na świecie mają miejsce w zimie. Dlatego powstały ITM Warsaw – międzynarodowe targi turystyczne odbywające się w najlepszym możliwym terminie, w najlepszej, świetnie zlokalizowanej hali targowej w stolicy, na najwyższym poziomie.

Dodatkowo, ITM Warsaw będą też najbardziej rozbudowane dzięki ITM Business Tourism , targom turystyki biznesowej odbywającym się w ich ramach.

Naszym celem jest, aby ITM Warsaw stały się miejscem dorocznego, najważniejszego spotkania całej branży turystycznej , miejscem, gdzie przyjeżdża się też po nowe idee i inspiracje .Dlaczego ITM Warsaw?

» Atrakcyjny termin – idealny dla kupowania letnich ofert first minute i zimowych last minute ;

» Centralna lokalizacja w Warszawie, łatwy i szybki dojazd, a dodatkowo bezpłatny autobus wahadłowy dla zwiedzających;

» Turystyka indywidualna i biznesowa w jednym miejscu dzięki ITM Business Tourism – części targów ITM Warsaw poświęconej branży turystyki biznesowej ;

» Możliwość dotarcia do trzech grup docelowych: gości biznesowych (branżowych), business tourism buyers i konsumentów z najbogatszego regionu: aglomeracji warszawskiej;

» Doskonała organizacja i promocja , pakiety reklamowe dla wystawców, indywidualne podejście do partnerów, czyli nowa jakość w polskiej branży targów turystycznych;

» Wysoki poziom merytoryczny seminariów i spotkań organizowanych w czasie targów;

» Patronat honorowy Ministerstwa Sportu i Turystyki, Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy

Dołącz do ITM Warsaw 2013!

Ważne terminy
Zabudowa i logistyka
Regulamin

pdf doc Generalne informacje o ITM Warsaw
MediaFairex Sp. z o.o.
ul. Madalińskiego 20/1a
02-513 Warszawa
Telefon +48 22 848 00 91
Fax +48 22 646 50 72
E-mail: itm@fairex.pl
Zobacz nas także na:
Facebook Youtube
Zapisz się
do newslettera
Newsletter
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2010-2013 r. Realizacja SPC House of Media