ITM WARSAW

Patronat Honorowy


Patroni/PartnerzyDla zwiedzających
Zacznij rok od wakacji!

Już dziś zapraszamy na III edycję Międzynarodowych Targów Turystycznych ITM Warsaw, które odbędą się w dniach 24-26 stycznia 2013 w Centrum EXPO XXI w Warszawie.
Dla zwiedzających co roku przygotowujemy wiele rozmaitych atrakcji – odwiedź targi i przeżyj z nami niezapomniany weekend!

Nie zapomnij wziąć ze sobą dzieci - na nie także czekają atrakcje!


Na początek: znajdź u nas swoją wymarzoną wycieczkę!

Styczeń, kiedy odbywają się targi, to idealny moment na planowanie wakacji : dostępna jest wtedy pełna oferta atrakcyjnych cenowo propozycji first minute na lato, upolować można także ostatnie, okazyjne zimowe last minute .

Skorzystać można także z licznych rabatów specjalnych, które nasi wystawcy przygotowali specjalnie dla odwiedzających targi.

ITM Warsaw to możliwość przejrzenia setek ofert turystycznych , z dziesiątków krajów i regionów, w jednym miejscu. Przyjdź i wypytaj przedstawicieli biur podróży, hoteli i regionów o szczegóły Twojego wakacyjnego wyjazdu! Samych hoteli z różnych zakątków świata na targach będzie kilkadziesiąt – przyjdź osobiście porozmawiać o swoich oczekiwaniach z ich przedstawicielami.

Spotkania z podróżnikami

Wysłuchaj na targach opowieści z najbardziej niedostępnych zakątków Ziemi z pierwszej ręki!

Gościł już u nas nepalski szerpa Gokul Thapa , wielokrotny zdobywca Mount Everestu, najwyższego szczytu kuli ziemskiej. Wszyscy zaintersowani tym odległym krajem, dzięki zorganizowanemu na ITM Warsaw spotkaniu, mogli zdobyć wiele informacji o atrakcjach turystycznych Nepalu.

Miłośnicy książek Jacka Pałkiewicza , reportera i eksploratora, podczas naszej imprezy mogli zdobyć podpis autora na swoich ulubionych egzemplarzach. Ten uznany podróznik to również członek elitarnego Królewskiego Towarzystwa Geograficznego w Londynie, człowiek, który przepłynął samotnie Atlantyk szalupą ratunkową, zlokalizował źródło Amazonki, poznał największe dżungle naszej planety i należy do ostatniej już generacji eksploratorów pustyń. Dziś uczy kosmonautów i elitarne jednostki specjalne strategii przetrwania w nieprzyjaznych środowiskach i skrajnych warunkach klimatycznych, a za swoje osiągnięcia zdobył wiele nagród.


Coś dla najmłodszych

Na ITM Warsaw bez wahania możesz przyprowadzić najmłodszych członków swojej rodziny. Co roku czekają na dzieci specjalnie przygotowane kąciki zabaw i doświadczeni animatorzy.
Kiedy pora coś przekąsić

Podróżowanie to nie tylko zwiedzanie pięknych miejsc, kąpiel w ciepłych morzach czy długie wyprawy po nieznanych trasach – to także (a dla niektórych przede wszystkim!) możliwość skosztowania innych, egzotycznych potraw. Targi ITM Warsaw w swojej ofercie mają nie tylko atrakcje turystyczne, ale także kulinarne. Przekonaj się sam i sprawdź jakie dania będzie można wypróbować na naszej kolejnej imprezie.Chwila relaksu

Przeglądanie setek destynacji wakacyjnych może być męczące! Zapraszamy do Strefy Relaksu Synesis przygotowanej przez firmę kosmetyczną Synesis - Szlachetne Kosmetyki . W Strefie odwiedzający targi mogą się poddać bezpłatnemu, relaksującemu masażowi wykonanemu przez profesjonalne masażystki z użyciem naturalnych olejków oraz wypróbować markowe kosmetyki Synesis.Polskie Linie Lotnicze LOT Polish Airlines, Janusz Grabiański

Czego to myśmy nie próbowali...

Promocja turystyki w Polsce ma długą tradycję. Czego to myśmy nie próbowali! Przyjdź i obejrzyj wystawę starych plakatów turystycznych z lat 1908-1975 promujących nasz piękny kraj. A może pamiętasz niektóre z dzieciństwa? Zapraszamy na wystawę plakatów z archiwów The Art Of Poster organizowaną na targach ITM Warsaw. Najstarszy plakat na naszej wystawie pochodzi aż z 1908 roku i jest dziełem Włodzimierza Tetmajera . Jeśli interesuje Cię ta tematyka, przeczytaj o historii polskiego plakatu turystycznego i o plakatach na wystawie.

Zgarnij nagrody!

Na targach co roku odbywa się konkurs, w którym wygrać można atrakcyjne nagrody. Może w nim wziąć udział każdy, kto kupi bilet na targi. Przyjdź i sprawdź swoje szczęście!


Dowiedz się więcej

Targi ITM Warsaw to wspaniała okazja do pogłębienia wiedzy na temat ciekawych destynacji, turystyki w Polsce i na świecie oraz poznania niezwykłych podróżników i eksploratorów.

Godziny otwarcia targów

I dzień targów 24 stycznia 2013
10.00 – 17.00

II dzień targów 25 stycznia 2013
10.00 – 17.00

III dzień targów 26 stycznia 2013
10.00 – 17.00Jak dojechać?

Na targi kursują co 20 minut z centrum miasta bezpłatne autobusy wahadłowe ITM Warsaw . Mapka przystanków i rozkład jazdy autobusów znajduje się tutaj .

Targi odbywają się w Warszawskim Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie (niedaleko Dworca Zachodniego).

Więcej informacji na temat dojazdu znajduje się w zakładce Dojazd i lokalizacja .


Ceny biletów

Bilet RODZINNY – 18zł

Bilet jednodniowy, upoważnia do wejścia na targi oraz do uczestnictwa w seminariach otwartych. Przeznaczony jest dla osób z dziećmi: maksymalnie 2 opiekunów i dzieci do 18 roku życia.

Bilet NORMALNY – 10zł

Bilet jednodniowy, upoważnia do wejścia na targi oraz do uczestnictwa w seminariach otwartych.

Bilet STUDENCKI i UCZNIOWSKI – 5zł

Bilet jednodniowy, upoważnia do wejścia na targi oraz do uczestnictwa w seminariach otwartych. Przeznaczony dla studentów posiadających ważną legitymację studencką i uczniów posiadających ważną legitymacją uczniowską. Legitymację należy przedstawić w okienku kasowym.

Uczniowie poniżej 12 roku życia mogą wejść na targi tylko pod opieką osoby dorosłej.
MediaFairex Sp. z o.o.
ul. Madalińskiego 20/1a
02-513 Warszawa
Telefon +48 22 848 00 91
Fax +48 22 646 50 72
E-mail: itm@fairex.pl
Zobacz nas także na:
Facebook Youtube
Zapisz się
do newslettera
Newsletter
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2010-2013 r. Realizacja SPC House of Media